Czytniki kodów z Lublina - oferta

Ręczne przewodowe/ Bezprzewodowe/ Wielokierunkowe/ Przemysłowe

Czytniki kodów

Argox AS-8000

Czytnik kodów Argox AS-8000
Opis

Datalogic Cobalto to wielokierunkowy, laserowy czytnik kodów, który zawiera w sobie wysoką wydajność i ładną oraz stylową obudowę. Posiada wbudowaną sygnalizację świetlną prawidłowego odczytu, połączoną z efektem dźwiękowym, który również powiadamia o dokonaniu odczytu. Wielokierunkowy czytnik pozwala na dokonywanie aż 1500 skanów na sekundę, a przy tym posiada bardzo wysoką tolerancję na ruch.

Cechy szczególne

Wygodny przycisk wyzwalający odczyt kodu.

Czytnik posiada niewielką wagę oraz ergonomiczną i wygodną konstrukcję, ułatwiającą pracę.

Do czytnika dołączona jest opcjonalna podstawka, która umożliwia osadzenie w niej czytnika.

Datalogic Heron HD3100

Czytnik kodów Datalogic Heron HD3100
Opis

Czytnik Heron HD3100 to nowoczesny i wyjątkowy styl oraz agresywny design. Podkreśl, a także dodaj niezwykłej charakteryzacji twojemu stanowisku sprzedaży. Zachwyć swoich pracowników i klientów. Czytnik przeznaczony dla punktów handlowych.

Cechy szczególne

Czytnik posiada nowoczesny i niespotykany design. Przeznaczony dla nieszablonowych i nietypowych stanowisk kasowych.

Czytnik posiada wmontowany głośnik polifoniczny z szerokim wyborem sygnalizacji dźwiękowych.

Możliwość personalizacji czytnika, poprzez dopasowanie logo, górnej obudowy oraz sygnalizacji dźwiękowej i optycznej - czytnik posiada zmieniające kolor diody LED po bokach i na górze.

Cipherlab 1564A

Czytnik kodó Cipherlab 1564A
Opis

CipherLab 1564A to bezprzewodowy czytnik kodów 2D z komunikacją Bluetooth o zasięgu do 90 m. W przypadku gdyi czytnik znajdzie się poza zasięgiem bazy bufor skanera przygotowany jest do pomieszczenia aż 256 kodów, które automatycznie zostaną przetransmitowane po ponownym znalezieniu się czytnika w zasięgu bazy. Akumulator zapewnia niezawodną pracę do 24 godzin bez konieczności ładowania.

Cechy szczególne

Konstrukcja czytnika pozwala mu na przetrwanie pracy w trudnych warunkach atmosferycznych oraz czyni odpornym na upadek z wysokości nawet 1,2 metra.

Czytnik bezprzewodowy Cipherlab 1564A został przystosowany w warunkach z dala od stanowiska pracy. Posiada zasięg do aż 90 metrów i posiada bufor, który pomieści aż 256 kodów.

Wygodne umieszczenie przycisku wyzwalającego odczyt. Oprogramowanie ScanMaster umożliwia szybkie i intuicyjne programowanie oraz konfigurację skanera z poziomu komputera PC.

Datalogic QUICKSCAN I QM2400

Czytnik kodów Datalogic QUICKSCAN I QM2400
Opis

Czytnik Datalogic QUICKSCAN I QM2400 (2D) wyśmienicie sprawdza się w punktach obsługi klienta, sprzedaży, gdzie może również być wykorzystany do inwentaryzacji, sprawdzania cen. Czytnik posiada zasięg do 30 metrów dzięki zastosowaniu w nim łączności radiowej Datalogic Star 2.0 Cordless System.

Cechy szczególne

Solidna konstrukcja zapewni niezawodność i wytrzymałość - odporność na warunki atmosferyczne oraz upadki.

Możliwość zastosowania czytnika w różnych punktach usługowo handlowych - sklepach, biurach, urzędach, bibliotekach, służbie zdrowia, aptekach.

Dobrze przemyślana konstrukcja pozwala na wygodną i przyjemną pracę z urządzeniem. Możliwość pracy w czasie ładowania w bazie.

Datalogic Cobalto CO5300

Czytnik kodów Datalogic Cobalto CO5300
Opis

Datalogic Cobalto to wielokierunkowy, laserowy czytnik kodów zawierający w sobie ładny i stylowy design oraz funkcjonalność i wysoką wydajność. Czytnik posiada również dwa mechanizmy potwierdzające dokonanie odczytu. Pierwszy z nich to efekt wizualny, czyli zmiana niebieskiego światła na zielone, ktore potwierdza prawidłowy odczyt kodu. Drugi mechanizm to efekt dźwiękowy, który pozwala na wybór odpowiedniego sygnału.

Cechy szczególne

Urządzenie na dwa sposoby informuje o prawidłowym odczycie. Poprzez komunikat świetlny oraz dźwiękowy

Urządzenie posiada bardzo dużą tolerancję na ruch, a także możliwość regulacji kątu nachylenia w zakresie 30°.

Konstrukcja urządzenia pozwala na pracę w trybie ręcznym. Służą temu gumowe elementy, znajdujące się w obudowie urządzenia.

Datalogic Magellan 2200VS

Czytnik kodów Datalogic Magellan 2200VS
Opis

Datalogic Magellan 2200VS to nowoczesne, stacjonarne urządzenie przeznaczone do pracy w pozycji pionowej. Dzięki zastosowanej technologi dekodowania kodów First Strike czytnik wyśmienicie radzi sobie z odczytem kodów słabej jakości lub zniszczonych czy zabrudzonych. Czytnik posiada dwadzieścia linii skanujących, dzięki czemu skanowanie kodów odbywa się szybko i sprawnie. Dostępnych jest kilka wersji czytnika, które różnią się między sobą interfejsem komunikacyjnym.
Cechy szczególne

Dzięki zaawansowanemu algorytmowi FirstStrike dekodującemu kody sprawnie sobie radzi z odczytem kodów zniszczony, zabrudzonych czy o słabej jakości.

Czytnik szybko i precyzyjne odczytuje kody, dzięki czemu doskonale nadaje się do ciągłej i intensywnej pracy.

Czytnik posiada możliwość podłączenia czytnika ręcznego, co umożliwia odczyt kodu z przedmiotów o dużych rozmiarach.

Datalogic PowerScan PD8300

Czytnik kodów Datalogic PowerScan PD8300
Opis

Czytnik PowerScan 8300 posiada ergonomiczną obudowę, a dzięki małej wadze i odpowiedniemu zbalansowaniu zapewnia komfort przy intensywnej pracy oraz użytkowaniu urządzenia. Mechanika czytnika PowerScan 8300 pozwala na wykorzystanie go do pracy przy ekstremalnych warunkach i intensywnej oraz wydajnej pracy. Czytnik jest wysoce odporny na trudne warunki atmosferyczne i uszkodzenia.

Cechy szczególne

Czytnik przystosowany jest do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych. Odporny na wodę, wysoką i niską temperaturę. Jest również odporny na upadki (nawet z 2 metrów).

Urządzenia posiada czytnik, którego odległość odczytu wynosi do 100 cm (Standard Range) i do 1000 cm Auto Range. Dokonanie odczytu potwierdzane jest przez dźwięk oraz system 3 GL.

Czytnik posiada wysokiej jakości układ optyczny, który dzięki technologii Puzzle Solver™ bezbłędnie odczytuje kody kreskowe, dobrze radząc sobie nawet ze zniszczonymi i złej jakości kodami.

Przejdź na stronę producenta

Potrzebujesz dodatkowych informacji o oferowanych przez nas produktach?

novitus.pl

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij