Drukarki etykiet z Lublina - oferta

Biurowe/ półprzemysłowe/ przemysłowe/ mobilne

Drukarki etykiet

TSC TDP-244

Drukarka etykiet TSC TDP-244
Opis

Drukarka TSC TDP-244 to połączenie wszechstronności i niezawodności z niskimi kosztami inwestycji. Urządzenia pozwala na termiczny wydruk w rozdzielczości 200dpi z prędkością do 100 mm/s. Drukarka posiada dużą pamięć: SDRAM 8MB, 4MB Flash oraz slot kart pamięci SDHC (do 4GB). StandardowoTDP-244 wyposażona jest w szybki interfejs USB 2.0 oraz RS i Centronics. Drukarka posiada wbudowaną emulację języków Eltron® i Zebra®.

Cechy szczególne

Argox OS-2130D

Drukarka etykiet Zebra ZT410
Opis

Argox OS-2130D to kompaktowa, termiczna drukarka etykiet, która posiada wiele funkcji oraz dostępna jest po atrakcyjnej cenie. Drukarka jest łatwa w obsłudze oraz sprawdza się w sytuacjach zapotrzebowania na niski i średni wolumen druku. Urządzenie posiada port USB 2.0 (ułatwia instalację i podłączenie) oraz wbudowany zegar czasu rzeczywistego. Łatwość obsługi oraz niezawodność czyni Argox OS-2130D wydajnym i oszczędnym rozwiązaniem do wydruku etykiet i kodów kreskowych.

Cechy szczególne

Drukarka posiada wysoką rozdzielczość i jakość wydruku do 200 dpi.

Doskonale sprawdza się w sklepach stacjonarnych czy internetowych oraz w hurtowniach i magazynach.

Urządzenie posiada łącza pozwalające na instalacje i wygodne użytkowanie urządzenia.

Zebra ZT410

Drukarka etykiet Argox OS-2130D
Opis

Seria drukarek ZT400 została zaprojektowana w celu zapewnienia najlepszej wydajności i trwałości przez lata użytkowania. To właściwy wybór do różnych zastosowań wymagających etykietowania zarówno dla użytkowników wprowadzających technologię kodów kreskowych po raz pierwszy, jak i dla tych, którzy chcą zastąpić posiadane już modele drukarek nowszymi.  Drukarkę cechuje szybkość i jakość wydruki. Drukarkę można podpiąć do innych urządzeń.


Cechy szczególne

Trwała i wytrzymała obudowa pozwoli na użytkowanie drukarki przez wiele lat.

Doskonale sprawdza się w branży przemysłowej oraz handlowej.

Pojemność na taśmę barwiącą o długości 450 metrów.

TSC TTP-2610MT

Drukarka etykiet TSC TTP-2610MT
Opis

Drukarka z serii TTP-2610MT cechuje się najwyższą jakością wydruku, dzięki zastosowaniu w jej konstrukcji głowicy drukującej w nowej technologii połączonej z szybkim i wydajnym procesorem i ulepszonym firmware. Zwiększona jakość druku nosi nazwę „Thermal Smart Control”. Śledzi ona i precyzyjnie oblicza czas, który potrzebuje każdy pojedynczy pixel głowicy na rozgrzanie celem zapewnienia dokładnego i czystego wydruk za każdym razem, niezależnie czy drukujemy pojedyncza etykietę czy tysiące etykiet w jednej serii. Kolorowy wyświetlacz 4,3” LCD plus 6 przycisków umożliwiają prostą i przyjazną konfigurację oraz przejrzystą informację o aktualnym statusie drukarki i wydruku.

Cechy szczególne

Technologia Thermal Smart Control gwarantuje wydruk o najwyższej jakości kodów kreskowych.

Urządzenia posiada typowo przemysłowy design. Posiada podstawę i szkielet odlany i wykonany z aluminium.

• 256MB SDRAM, 512MB Flash, slot kart pamięci SD
• Interfejsy: Ethernet, USB 2.0, RS, Centronics i USB host

TSC MX240

Drukarka etykiet TSC MX240
Opis

Przemysłowa drukarka etykiet TSC MX240 posiada kolorowy wyświetlacz dotykowy, przeznaczony do ciągłej pracy 24/7. Posiada szybki procesor 536 Mhz, co wyraźnie zwiększa wydajność, szybkość komunikacji i prędkość wydruku. Urządzenie posiada solidną i trwałą konstrukcję, która zapewnia wytrzymałość i niezawodność. Posiada wyświetlacz LCD, wbudowany Ethernet, dwa porty USB host do podpięcia klawiatury i czytnika kodów, a także interfejsy USB 2.0, RS i Centronics.

Cechy szczególne

Metalowa obudowa oraz podstawa i szkielet odlane z aluminium powodują, że drukarka jest odporna na uszkodzenia oraz trwała.

Drukarka drukuje w technologii termotransferowej/termicznej i w rozdzielczości 203dpi z prędkością do 365 mm/s.

• 256MB SDRAM, 128MB Flash, slot kart pamięci SD
• Interfejsy: Ethernet, USB 2.0, RS, Centronics i USB host

Zebra QLn 220 / QLn 320

Drukarka etykiet Zebra QLn 220 / QLn 320
Opis

Drukarka etykiet Zebra QLn to nowoczesne i przenośne urządzenie. Specjalnie przygotowana konstrukcja i obudowa pokryta gumą zapewnia drukarce odporność na upadek z 1,8 m (QLn420) lub 1,5m (QLn220 i QLn320) przy jednoczesnym zachowaniu niewielkiej wagi. Drukarki serii QLn umożliwiają wydruk na termicznych etykietach samoprzylepnych oraz na ciągłym papierze termicznym.  Główne zastosowanie to handel, magazyny.

Cechy szczególne

Urządzenie przeznaczone do pracy mobilnej, znajduje zastosowanie w handlu oraz w magazynach, a także w służbie zdrowia.

Posiada duży oraz czytelny wyświetlacz LCD zapewniający łatwość obsługi.

Dostępna jako dodatkowa opcja komunikacja bezprzewodowa (standard 802.11b lub Bluetooth) zapewnia łatwą integrację drukarek z działająca siecią komputerową.

Przejdź na stronę producenta

Potrzebujesz dodatkowych informacji o oferowanych przez nas produktach?

novitus.pl

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij