Drukarki fiskalne z Lublina - oferta

Drukarki fiskalne

Drukarka fiskalna podobnie jak inne urządzenia pozwalające na rejestrację sprzedaży jest niezbędna w większości lokali usługowych. Do ich posiadania są zobligowane między innymi sklepy spożywcze, z pamiątkami, apteki i wiele innych punktów, które prowadzą sprzedaż na rzecz klientów indywidualnych. Sprzedaż ta może być od samego początku rejestrowana elektronicznie, bądź w sytuacji przekroczenia ustawowego limitu przychodu.

Drukarki fiskalne w połączeniu z odpowiednim programem sprzedażowym pozwalają na swobodne zarządzanie sprzedażą i rejestrowanie każdego zdarzenia w sklepie. Drukowanie paragonów tak naprawdę jest podstawową funkcją drukarki, zaś dzięki integracji  z programami sprzedażowymi pozwalają na wykonywanie całego szeregu różnych operacji i tworzenia indywidualnych wydruków.

Odpowiednia drukarka dla apteki

Drukarki fiskalne przeznaczone dla aptek muszą rozliczać sprzedaż refundowaną, a do tego potrzebne jest odpowiednie oprogramowanie sprzętu. Wybierając drukarkę fiskalną do apteki, należy pamiętać więc o tym, aby wybrać sprzęt, który taką funkcję już posiada. W innym przypadku nie będzie możliwe prawidłowe prowadzenie sprzedaży. W zależności od intensywności sprzedaży oraz jej specyfikacji, w naszej ofercie znaleźć można różne rozwiązania. Oferujemy sprzęt najwyższej jakości, znanych producentów, takich jak Novitus.

DEON E

Przesnośna drukarka fiskalna DEON E
Opis

Drukarka fiskalna DEON E to pierwsza w Polsce mobilna drukarka realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów. Drukarka dedykowana jest osobom prowadzącym mobilną sprzedaż z użyciem komputera przenośnego, a także dla sprzedawców, którzy posiadają ograniczoną powierzchnię lady sklepowej. Dzięki odpowiedniej konstrukcji drukarka jest odporna na trudne warunki atmosferyczne.

Cechy szczególne

Małe gabaryty oraz waga powodują, że idealnie sprawdza się w mobilnym miejscu sprzedaży. Odporna na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych, a także wstrząsy lub uderzenia.

Konstrukcja kasy umożliwia utworzenie elektronicznej kopii wydruku. Zapis można dokonać na karcie SD o dowolnej pojemności.

Drukarka posiada szybki i niezawodny mechanizm drukujący, który umożliwia wydrukować dowolny wydruk niefiskalny, a także fakturę niefiskalną. Na drukach można umieszczać kody kreskowe, kody QR oraz różne pliki graficzne.

BONO

Drukarka fiskalna DELIO PRIME E
Opis

BONO to nowoczesne i funkcjonalne urządzenie fiskalne, które realizuje rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia MF z dnia 28 listopada 2008 r. Drukarka jest przeznaczona do pracy w aptekach i punktach sprzedaży, gdzie konieczne jest rozliczanie sprzedaży refundowanej. Konstrukcja drukarki gwarantuje jej niezawodności i nowoczesny design, a Państwu bezpieczeństwo na miejscu pracy.

Cechy szczególne

Drukarka posiada opcję elektronicznej kopii paragonu (brak drugiej rolki na wydruk kopii). Zapis ten dokonywany jest elektronicznej kopii na karcie SD, dostępnej dla użytkownika.

Drukarka umożliwia wydruk dodatkowych opisów towarów/leków na paragonie oraz typowych wydruków aptecznych: refundacje, opis recepty, zamówienie na lek robiony, receptura leku itp.

Drukarka bezproblemowo współpracuje z większością programów przeznaczonych do obsługi punktów aptecznych. Można ją również podłączać do różnych urządzeń - komputera, terminali itp.

DELIO PRIME E

Drukarka fiskalna BONO
Opis

DELIO PRIME E to solidna, szybka, niezawodna i funkcjonalna drukarka fiskalna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych. Sprawdzi się na każdym stanowisku sprzedaży, na którym sprzedaż prowadzona jest przy pomocy komputera. Szybki druk i łatwość obsługi powoduje, że zalecana jest do dużych punktów handlowych o dużej intensywności pracy.

Cechy szczególne

Duże możliwości druku znacząco przyspieszają pracę i wystawianie rachunku. Drukarka drukuje 26 linii tekstu/s. ok. 11 cm/s. przy użyciu papieru o szerokości 57 mm. Rolka papieru może mieć długość do 60 metrów.

Drukarka umożliwia drukowanie różnych informacji na paragonach - kodów kreskowych, wydruków niefiskalnych, numeru NIP nabywcy, opisy zakupionego towaru oraz kody QR.

Drukarka przeznaczona do dużego centrum handlowego odznacza się niezawodnością, a także szybką i sprawną pracą podczas wysokich obciążeń.

Przejdź na stronę producenta

Potrzebujesz dodatkowych informacji o oferowanych przez nas produktach?

novitus.pl

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij