Oprogramowanie - Subiekt GT, PC-MARKET, WF-MAG

PC Market

pcmarket

PC-Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla sklepów. System współpracuje z większością urządzeń, niezbędnych do sprawnej i wygodnej obsługi sprzedaży. W zależności od potrzeb system może być oprogramowany do obsługi kas, drukarek fiskalnych, czytników kodów czy wag.

System PC-Market pozwala również na tworzenie wielu różnych raportów i analiz w oparciu o stany magazynowe czy ilości sprzedanych towarów w wybranych odcinkach czasu. Dostarcza ponadto wielu ciekawych i przydatnych informacji o sprzedawanych produktach.

Przejdź na stronę producenta

insoft.com.pl

Podstawowe możliwości programu PC MARKET:

 • Informacje o towarach w sklepie

  pełna dokumentacja towaru w sklepie – od wprowadzenia na magazyn do sprzedania ostatniej sztuki, informacje o najlepiej i najgorzej sprzedających się produktach

 • Zarządzanie kontrahentami

  stan rozliczeń z kontrahentami, iformacje o niezapłaconych fakutrach, sprzedanych towarach

 • Pomoc w zarządzaniu cenami

  Aktualizacje cen można zrobić z poziomu programu, który umożliwia również samodzielne zaprojektowanie i wydrukowanie etykiet, funkcja szczególnie przydatna w czasie dostaw nowych towarów

 • Kontrola przychodów

  łatwa i wygodna kontrola przychodów dla każdego wybranego sklepu, możliwość podejrzenia ilości środków znajdujących się w kasetce kasjera

 • Przyspieszenie remanentu

  program współpracuje z kolektorami danych, co wyraźnie przyspiesza inwentaryzację towarów w sklepie

 • Możliwość tworzenia raportów

  tworzenie różnorodnych zestawień, raportów i analiz sprzedażowych

Subiekt GT

Subiekt_GT_pudelko

Subiekt GT jest nowoczesnym systemem sprzedaży, stworzonym z myślą o firmach, które poszukują sprawnego i funkcjonalnego narzędzia wspomagającego obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego i innych.

Wysoki poziom zastosowanych technologii oraz rozwiązań biznesowych sprawiają, że Subiekt to najczęściej w Polsce wybieranym programem do wspomagania sprzedaży. Posiada przyjazny i przejrzysty interfejs, a także posiada bardzo duże możliwości konfiguracyjne.

Subiekt GT jest częścią linii InsERT GT, która zawiera również Rachmistrza GT – program do prowadzenia księgowości, Rewizora GT – program do prowadzenia księgi handlowej, Gratyfikanta GT – system kadrowo-płacowy oraz Gestora GT – system zarządzania relacjami z klientami. Motor bazy danych zastosowany w programach linii InsERT GT to Microsoft SQL Server.

Przejdź na stronę producenta

insert.com.pl

Podstawowe możliwości Subiekta GT:

 • Obsługa dokumentacji

  pełna obsługa wszystkich typów dokumentów handlowych i magazynowych

 • Zarządzanie kontrahentami

  prowadzenie kartoteki kontrahentów, obejmującej również informacje typu CRM; możliwość definiowania rubryk z dodatkowymi informacjami

 • Kartoteka towarów, usług, kalkulacja cen

  prowadzenie kartoteki towarów, usług, kompletów i opakowań zwrotnych z rozbudowaną kalkulacją cen (10 poziomów cen sprzedaży, w tym ceny walutowe)

 • Obsługa przepłat i płatności

  obsługa przedpłat, płatności kartą kredytową oraz sprzedaży kredytowanej

 • Zarządzanie rachunkami bankowymi

  rozbudowana obsługa rachunków bankowych (złotówkowych lub walutowych) z operacjami wpłaty, wypłaty i transferu (plus opłaty prowizyjne, wyciągi, itp.)

 • Możliwość tworzenia własnych raportów

  wiele różnorodnych zestawień, raportów i analiz sprzedażowych

 • Zarządzenie dokumentami magazynowymi i handlowymi

  pełny rozdział dokumentów magazynowych i handlowych, pojedyncze lub zbiorcze generowanie faktur do dokumentów WZ itp.; automatyczne generowanie dokumentu WZ do faktury

WF-MAG

wf mag sprzedaż magazyn

Program WF-Mag stworzony został do prowadzenia ewidencji sprzedażowo-magazynowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, o różnym profilu działalności. Możliwości programu pozwalają na wspomaganie sprzedaży poprzez rozbudowany i zróżnicowany system wariantów sprzedaży, cenników, upustów oraz kontrolę płatności. System pozwala również na tworzenie różnych zestawień, raportów i analiz poprzez zestawienie przychodów i rozchodów towarów w wybranym okresie czasu.

Przygotowane moduły pozwalają na sprawne zarządzanie stanami magazynowymi oraz obiegiem dokumentacji finansowych i rozliczaniem płatności. System pozwala także na obsługę transakcji wewnątrzwspólnotowych oraz transakcji walutowych (sprzedaż/zakup, cenniki walutowe). Wbudowany system CRM ułatwia również budowanie i zarządzanie relacjami z klientem.

Produkt oferowany przez firmę Asseco WAPRO jest pełnym produktem biznesowym ułatwiający i usprawniający zarządzanie zasobami firmy.

Przejdź na stronę producenta

wapro.pl

Podstawowe możliwości WF-MAG:

 • Sprawna obsługa sprzedaży

  rejestracja i wystawianie dokumentów sprzedaży, transakcje w walutach obcych, tworzenie cenników, określanie terminów, rabatów i limitów kupieckie

 • Zaawansowane zarządzanie magazynem

  możliwość prowadzenia jednego lub wielu magazynów, rozliczanie FIFO lub LIFO, tworzenie dokumentów magazynowych,

 • Rozliczanie sprzedaży

  zarządzanie i analiza stanu rozliczeń i należności, wystawianie dokumentów KP, KW, bankowcy, kompensat, tworzenie raportów sprzedażowych

 • Obsługa zamówień

  zarządzanie zamówień dostawców i odbiorców, relizacje zamówień, obsługa zaawansowanych transakcji, rezerwacje towarów

 • Zarządzanie relacjami z klientem

  rejestracja danych kontaktowych klientów, umawianie spotkań i prowadzenie kalendarza, obsługa korespondencji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij