Kasy fiskalne

Kasy fiskalne dla każdego rodzaju działalności gospodarczej

Naszą specjalnością jest dostarczanie najlepszych jakościowo urządzeń pozwalających na szybkie i wygodne rozliczanie sprzedaży. Główną cechą oferowanych przez nas urządzeń fiskalnych jest niezawodność, trwałość i nie awaryjność. Dzięki nam masz pewność, że dostarczone Ci kasy fiskalne będą poprawnie funkcjonować przez długi czas.

Docieramy do każdego segmentu rynku, oferując urządzenia fiskalne różnych rozmiarów i do różnych zastosowań. Dystrybuujemy zarówno profesjonalne, duże i średnie kasy fiskalne a także rozwiązania kompaktowe i mobilne przeznaczone do sprzedaży usług oraz produktów odbywających się poza siedzibą firmy. Oferowane przez nas produkty spełniają wszelkie wymogi prawe, zapisują kopie elektroniczne, pozwalają na wydruk niezbędnych informacji na paragonach fiskalnych. Zapraszamy do kontaktu i poznania naszej oferty.

Proste/Mobilne

Kasy fiskalne

Kasa mobilna Nano E

Prosta mobilna kasa fiskalna Nano E
Opis

Kasa NANO E jest nowoczesnym urządzeniem przeznaczonym do pracy, które wymagają mobilnej obsługi klienta. Polecana przede wszystkim do punktów handlowych, gastronomicznych i innych. Jest to najmniejsza kasa w ofercie firmy Novitus, która zarazem jest wyjątkowo poręczna, łatwa w obsłudze, a także nie wymaga częstego ładowania akumulatorów.

Cechy szczególne

Małe gabaryty oraz waga powodują, że idealnie sprawdza się w mobilnym miejscu pracy. Odporna na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych.

Konstrukcja kasy umożliwia utworzenie elektronicznej kopii wydruku. Zapis można dokonać na karcie SD

Urządzenia posiada niezbędne funkcje oraz jest kompatybilne z większością programów sprzedażowych.

Kasa fiskalna Mała Plus

Mała kasa fiskalna Mała Plus
Opis

MAŁA PLUS - jest to rozbudowana wersja kasy MAŁA - przeznaczona jest do punktów usługowych oraz handlowych o małej powierzchni. Kasa nie zabiera dużo miejsca, nie posiada dużych gabarytów, a jednocześnie zawiera w sobie wszelkie funkcje, jakie powinna posiadać kasa fiskalna. Pozwala również na podłączenie do niej czytnika kodów kreskowych.

Cechy szczególne

Kasa jest łatwa w obsłudze, posiada wszystkie niezbędne funkcje, a do tego posiada intuicyjnie rozmieszczone klawisze.

Posiada wydajny i pojemny akumulator, gwarantujący stabilną pracę. Dodatkowo obsługuje urządzenia: waga, skaner, PC, modem, terminal EFT.

Dzięki małym rozmiarom doskonale sprawdza się w miejscach o ograniczonej powierzchni.

Kasa fiskalna LUPO

Mała kasa fiskalna LUPO
Opis

Kasa LUPO to nowa i ulepszona odsłona sprawdzonego modelu Mała Plus. Podobnie jak Mała Plus przeznaczona jest do punktów sprzedaży i obsługi klienta o ograniczonej powierzchni użytkowej. W porównaniu z pierwowzorem posiada zmienioną obudowę z dodatkowymi klawiszami funkcyjnymi oraz do szybkiej sprzedaży.

Cechy szczególne

Posiada dodatkowe klawisze funkcyjne, które można zaprogramować do najczęściej wykonywanych operacji lub funkcji w kasie.

Pozwala na podłączenie dodatkowych urządzeń - czytnika kodów kreskowych, elektronicznej wagi lub terminala płatniczego. Steruje szufladą na pieniądze.

Klawisze rozmieszczone są w sposób intuicyjny. Wymiana papieru jest łatwa i szybka.

Średnie

Kasy fiskalne

Kasa fiskalna Sento E

Średnia kasa fiskalna Santo E
Opis

Kasa Sento E to nowoczesna kasa fiskalna dedykowana małym i średnim punktom sprzedaży. Baza towarowa PLU jest w stanie pomieścić 16 000 pozycji, natomiast możliwość podłączenia i integracji z innymi urządzeniami pozwala uczynić Sento E uniwersalnym narzędziem sprzedażowym. Posiada dodatkowo 14 klawiszy funkcyjnych, z możliwością różnej konfiguracji.

Cechy szczególne

Kasa posiada dwa niebieskie wyświetlacze LCD, które czytelnie wyświetlają informacje o transakcji i komunikaty dla klientów.

Do kasy, poza komputerem, można podłączyć różne urządzenia peryferyjne: czytniki kodów kreskowych, wagi, terminale płatnicze, modem, drukarkę zamówień, system monitoringu oraz szuflady.

Urządzenie zapisuje kopie paragonu na elektronicznym nośniku danych. Pozwala to w dowolnym momencie przeglądać zapisane dane, a także wybierać te do ponownego wydruku.

Kasa fiskalna Soleo Plus

Średnia kasa fiskalna Soleo Plus
Opis

Kasa fiskalna SOLEO PLUS to rozbudowana wersja kasy SOLEO, doposażona w dodatkowe funkcjonalności. Wspiera drukowanie potwierdzenia płatności przy pomocy terminali płatniczych, a także posiada możliwość podpięcia pod wiele typów urządzeń. Wyróżnia się największą bazą towarową wśród kas swojego typu. Posiada możliwość sprzedaży w różnych walutach oraz ustawienia waluty głównej. Przeznaczona do małych i średnich punków sprzedaży.Cechy szczególne

Kasa posiada możliwość ustalenia waluty głównej kasy (np. EUR, USD, itp).

Kasa posiada zaawansowane mechanizmy drukujące, które pozwalają na szybką realizację sprzedaży. Wymiana papieru również jest łatwa i nieskomplikowana.

Umożliwia współpracę z wieloma urządzeniami, a także pozwala na korzystanie z kart rabatowych z kodem kreskowym i prowadzenie stanów magazynowych.

Systemowe

Kasy fiskalne

Kasa fiskalna SENTO LAN E

Systemowa kasa fiskalna SENTO LAN E
Opis

Kasa Sento Lan E, to nie tylko modyfikacja modelu, ale także dodanie i ulepszenie pierwowzoru. Nowy model kasy otrzymał nową elektronikę i jeszcze szybszy i sprawniejszy procesor. Duża baza towarów pozwoli na spokojną obsługę małego lub średniego punktu sprzedaży. Kasa posiada wszystko to co powinna posiadać każda kasa w tym standardzie, przyjemną i intuicyjna obsługę oraz masę dodatków ułatwiających pracę.

Cechy szczególne

Małe gabaryty oraz waga powodują, że idealnie sprawdza się w mobilnym miejscu pracy. Odporna na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych.

Konstrukcja kasy umożliwia utworzenie elektronicznej kopii wydruku. Zapis można dokonać na karcie SD

Urządzenia posiada niezbędne funkcje oraz jest kompatybilne z większością programów sprzedażowych.

Kasa fiskalna PS 4000 E

Systemowa kasa fiskalna PS 4000 E
Opis

Kasa PS 4000 E  jest pierwszą w Polsce kasą typu ECR realizującą zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów. Urządzenie przeznaczone jest do dużych punktów handlowych supermarketów, gdzie liczba produktów jest bardzo duża i zróżnicowana. Kasa posiada wiele przydatnych funkcji ułatwiających i usprawniających pracę. Cechuje ją również ergonomicznych i nowoczesny wygląd.

Cechy szczególne

Kasa umożliwia wydruk dowolnego logo graficznego w nagłówku paragonu. Dodatkowo na paragonie można wydrukować NIP nabywcy na paragonie. a także PESEL, REGON lub inny identyfikator nabywcy.

Możliwości techniczne kasy pozwalają na zaprogramowanie do 60 000 towarów, 5 000 kodów dowiązanych i 1000 tandemów (powiązania towarów z opakowaniami).

Duża ilość kombinacji pozwala na zaprogramowanie 129 (30 x 4 + 9) klawiszy jako klawisze kodów bezpośrednich lub jako klawisze funkcyjne. Natomiast kKlawiszom kodów bezpośrednich można nadać dodatkowe funkcje: zmianę zaprogramowanej ceny, sprzedaż z zadaną ilością, wymusić zakończenie paragonu gotówką lub inną formą płatności.

Przejdź na stronę producenta

Potrzebujesz dodatkowych informacji o oferowanych przez nas produktach?

novitus.pl

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij