O firmie

Firma UTECH zajmuje się dystrybucją i serwisowaniem kas i drukarek fiskalnych. Organizujemy również szkolenia dla pracowników i osób chcącyh podnieść i zdobyć uprawnienia do wykonywania wybranego zawodu. Oferujemy również oprogramowanie dla firm.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem urządzeń fiskalnych czołowych producentów w Polsce. Dodatkowo dostarczamy oprogramowanie i systemy sprzedażowo-magazynowe przeznaczone do użytkowania w sklepach, aptekach, hurtowniach, magazynach, punktach usługowych czy lokalach gastronomicznych.
Oferujemy szeroki wybór urządzeń najwyższej jakości oraz w atrakcyjnych cenach. Szeroka oferta pozwala nam wybrać odpowiednie urządzenie. dopasowane do Państwa potrzeb, w zależności od miejsca, w którym będzie użytkowane. Dodatkowo oferujemy odpowiednie oprogramowanie, ułatwiające i usprawniające pracę.
o naszej firmie

posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w branży informatycznej

 • Informatyzacja polskich przedsiębiorstw

  Wdrożyliśmy programy finansowo-księgowe i magazynowe CRONE, AKTYN, WF-FAKIR, POLSYSTEM 2, SUBIEKT GT, WF-MAG, PC-MARKET 7 w wielu firmach np.: RADIO PULS, VIVA, FINEZJA, HADES. Prowadzimy też pełną informatyzację przedsiębiorstw z analizą przepływu informacji, dostawą komputerów i kas fiskalnych oraz ich serwisem i szkoleniami.

  2016

  history-imag
 • Podnosimy jakość naszych usług i szkoleń

  W ramach organizowanych przez nas wykładów i ćwiczeń można uzupełnić wiedzę i umiejętności z zakresu: języków obcych, przedmiotów ogólnokształcących, informatyki, programowania, obsługi komputerowych programów użytkowych i najnowszych osiągnięć multimedialnej techniki komputerowej. Działalnością kieruje Dyrektor i Rada Pedagogiczno-Programowa. Dysponujemy młodą, wykształconą kadrą mającą doświadczenia w pracy w Polsce i za granicą.

  2010

  history-imag
 • Siedziba firmy przeniesieniona na ulicę Radziwiłłowską

  Przenieśliśmy naszą firmę na ulicę Radziwiłłowską 5 w Lublinie, gdzie możemy zapewnić Państwu komfortowe warunki organizowanych przez nas szkoleń. Posiadamy odpowiedni sprzęt i wyposażenie biura, dzięki czemu gwarantujemy Państwu wysoką jakość i wygodę nauki.

  1999

  history-imag
 • Otworzyliśmy placówkę szkoleniową

  Od 22 lipca 1996 r. szkolenia są prowadzone przez niepubliczną placówkę kształcenia ustawicznego pod nazwą P.U.T. ''UTECH'' MULTIMEDIALNE CENTRUM SZKOLENIOWE, zarejestrowane pod nr 74 w ewidencji szkół i placówek niepublicznych woj. lubelskiego prowadzonej przez Kuratora Oświaty w Lublinie. Placówka nasza prowadzi zajęcia w czterech zespołach: - programów edukacyjnych - kursów modułowych - klubów zainteresowań - szkoleń na stanowiskach pracy i konsultacji Nasze programy szkoleniowe są opracowane zgodnie z metodą MES, a kursy organizowane są w systemie tygodniowych modułów. Pozwala to uczestnikowi zajęć na wybór zakresu materiału i realizację jego indywidualnych potrzeb.

  1996

  history-imag
 • Zdobywamy nowe możliwości

  Bank Światowy i Ministerstwo Pracy i Polityki Socjalnej zakwalifikowały UTECH jako jedną z 6 firm w Polsce i jedyną w Polsce południowo-wschodniej do programu TOR#9- szkolenie dorosłych w zakresie informatyki. W 1995 roku pracownicy UTECH-u zostali przeszkoleni w zakresie modułowego systemu szkolenia dorosłych na kursach komputerowych i kursach konserwacji sprzętu komputerowego w wiodących firmach zachodnich AMU ABB (Szwecja) i FAS (Irlandia), MOP (Genewa).

  1993

  history-imag
 • Założenie firmy UTECH

  Przedsiębiorstwo Usługowo-Techniczne UTECH Sp. z o.o. powstało jako spółka pracowników Przedsiębiorstwa Wdrażania i Upowszechniania Postępu Technicznego i Organizacyjnego POSTEOR we Wrocławiu O./Lublin. Spółka została zarejestrowana w Sądzie Gospodarczym dn. 29.08.1989 r. pod numerem H-1313. Po zaprzestaniu działalności przez lubelski Oddział POSTEORU pracownicy wykupili wszystkie udziały. Od 1989 r. wdrażamy nowe programy i urządzenia z wykorzystaniem techniki komputerowej. W tym czasie wpisani zostaliśmy do rejestru jednostek szkoleniowych Kuratorium Oświaty w Lublinie pod nr 86.

  1989

  history-imag
producenci urządzeń i oprogramowania

Współpracujemy z firmami o solidnej pozycji na rynku

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij